Визначення, скорочення, використовувані в даному документі - тотожні з визначень, наведених у публічній Оферті, розташованої в мережі Інтернет за посиланням https://wildoffice.com.ua/ua/offer (далі - Оферта).

Перш ніж придбати квиток, будь ласка, ознайомтеся з правилами скасування покупки і повернення сплачених грошових коштів за придбаний на сайті wildoffice.com.ua Квиток.

Дане положення розроблено з урахуванням вимог Інструкції з ведення квиткового господарства в культурно-освітніх закладах, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 (інтернет посилання http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0911-15) (далі - Інструкція).

Згідно Х розділу Інструкції, повернення коштів за придбані квитки проводиться організаторами заходу тільки в разі скасування, перенесення або зміни Події. Інші умови для повернення сплачених грошових коштів за придбаний квиток відсутні.

Клієнт, який придбав квиток і зробив всі необхідні платежі, може звернутися в wildoffice.com.ua з проханням здійснити повернення придбаного ним квитка і отримати сплачені за нього гроші, в разі:

1. Скасування Події;
2. Зміна істотних умов Події (час, дата або місце проведення Події)

У разі виникнення однієї із зазначених причин, Клієнт звертається до wildoffice.com.ua зі зверненням на info@wildoffice.com.ua і надає копію документа, що підтверджує його особу.

Дане звернення обов'язково має містити дані особи (ПІБ) звертається і його індивідуальний податковий номер, назва Події, кількість квитків і їх номери, номінальну вартість квитків, номер банківської картки та ПІБ її власника (на зазначену картку буде проведено перерахунок коштів), дату, підпис і приймається wildoffice.com.ua тільки при дотриманні Клієнтом зазначених вимог до такого звернення. За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні. Часткове повернення квитків на замовлення не проводиться.

Звернення, спрямоване Клієнтом на підставі п.2 даного положення, приймається wildoffice.com.ua тільки в разі, якщо таке звернення надійшло не менше ніж за 48 години до початку Події.

В незалежності від підстав звернення, повернення Сервісного збору і вартості додаткових послуг wildoffice.com.ua не проводиться.

Повернення грошових коштів Клієнтам проводиться виключно в безготівковій формі.

Шаблон заяви тут
Made on
Tilda